Drobečková navigace

Úvod > O svazku > Akce svazku > Komentář k podpoře svazku 2014

Komentář k podpoře svazku 2014Svazek obcí Sever Znojemska

671 39  Běhařovice č. 43

www.severznojemska.cz 

Svazek obcí Sever Znojemska podpořil kulturu

logo_svazek.jpgSvazek obcí Sever Znojemska přerozdělil 250 tisíc korun od Skupiny ČEZ. Peníze putovaly do členských obcí, které v letošním roce slavily významné události. V Němčičkách si 19. července připomněli 70 let od sestřelení vojenského letounu Britského královského letectva a v Mikulovicích 27. září 700 let od první písemné zmínky o obci, spojené se srazem rodáků. Dále byla podpořena divadelní představení Dvojí pravda na zámku ve Slatině, které se konalo za hojné účasti návštěvníků 23. srpna. Jejím pořadatelem byla Galerie 1602, o.p.s. Skupina ČEZ přispěla i na soutěž v požárním sportu v Ratíšovicích 7. června.

dod_text_mestys.jpgVýbor svazku schválil využití peněz také na pořízení ozvučovacích systémů do všech jedenácti obcí. Ty se tak mohou těšit z nového mobilního zařízení, který obce pro své akce bezesporu využijí po celý rok.

Skupině ČEZ bych chtěl poděkovat za podporu našeho regionu, který se snaží prostřednictvím darovaných finančních prostředků zlepšit životní a kulturní úroveň našich občanů.

Karel Kříž, starosta obce Mikulovice a předseda DSO Sever Znojemska


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů