Drobečková navigace

Úvod > O svazku > Akce svazku > Pořízení rychlostních ukazatelů

Pořízení rychlostních ukazatelůSvazek obcí Sever Znojemska pořídil do svých členských obcí celkem devět ukazatelů rychlostí. Ti mají napomoci bezpečnosti provozu v jednotlivých obcích. Vítěznou firmou byla vybrána firma BÁRTEK ROZHLASY, s.r.o. z Valašského Meziříčí. Radary jsou již namontované a plní účel, pro který byly pořízeny. Starostové jednotlivých obcí umístili zařízení na místa, kde řidiči osobních aut nerespektují povolenou rychlost, zejména při vjezdech do obcí a u veřejných budov, jako jsou základní školy. Po několika denním užíváním je poznat přítomnost měřiče rychlosti v městysi Mikulovice, kde navzdory přítomnosti školáků, řidiči rychlost nedodržovali. Věřím, že přínosem jsou i v ostatních obcích.

Poděkování patří hlavnímu partnerovi této akce, kterou je Skupina ČEZ, ta podpořila v letošním roce ještě další dvě akce, a to "Oslavu výročí 100. let od založení Tělovýchovné jednoty v Mikulovicích" a "Soutěž o pohár starosty městyse Běhařovice v požárním sportu v Ratíšovicích".

SKUPINA ČEZ - hlavní partner svazku Sever Znojemska.


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů