Drobečková navigace

Úvod > O svazku > Akce svazku > Soutěž 13. okrsku SDH

Soutěž 13. okrsku SDHDne 30.5. proběhla soutěž 13. okrsku SDH. Soutěže se zúčastní 6 obcí a tří místní části, které jsou součástí Svazku obcí Sever Znojemska. Tato soutěž probíhá na dvě kola. Podle lepších výsledků se stanoví pořadí.

Výbor svazku na svém zasedání v měsíci dubnu 2009 schválil, že z finančního příspěvku od Skupiny ČEZ, který svazek obdržel na reklamu a propagaci této skupiny, podpoří jednotlivé sbory dobrovolných hasičů příspěvkem 2.000,- Kč na každý hasičský sbor. Tento příspěvek bude určen na výstroj a výzbroj každého hasičského sboru a to formou příspěvku, který bude poskytnut každé obci svazku dle počtu hasičských sborů.

Touto cestou bych chtěl také poděkovat Skupině ČEZ - jako partnerovi této soutěže 13. okrsku SDH. Také bych chtěl poděkovat Obci Přeskače, která tuto soutěž zaštituje a připravuje její hladký průběh a všem ostatním sponzorům, kteří tuto akci podpořili.

Ing. Václav Filipec, předseda svazku


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů