Drobečková navigace

Úvod > O svazku > Akce svazku > Soutěž 13. okrsku SDH

Soutěž 13. okrsku SDHDne 30.5. proběhla soutěž 13. okrsku SDH. Soutěže se zúčastní 6 obcí a tří místní části, které jsou součástí Svazku obcí Sever Znojemska. Tato soutěž probíhá na dvě kola. Podle lepších výsledků se stanoví pořadí.

Výbor svazku na svém zasedání v měsíci dubnu 2009 schválil, že z finančního příspěvku od Skupiny ČEZ, který svazek obdržel na reklamu a propagaci této skupiny, podpoří jednotlivé sbory dobrovolných hasičů příspěvkem 2.000,- Kč na každý hasičský sbor. Tento příspěvek bude určen na výstroj a výzbroj každého hasičského sboru a to formou příspěvku, který bude poskytnut každé obci svazku dle počtu hasičských sborů.

Touto cestou bych chtěl také poděkovat Skupině ČEZ - jako partnerovi této soutěže 13. okrsku SDH. Také bych chtěl poděkovat Obci Přeskače, která tuto soutěž zaštituje a připravuje její hladký průběh a všem ostatním sponzorům, kteří tuto akci podpořili.

Ing. Václav Filipec, předseda svazku


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů