Drobečková navigace

Úvod > Nadace ČEZ > Nadace ČEZ podpořila projekty v obcích 2019/2020

Nadace ČEZ podpořila projekty v obcích 2019/2020Vyvěšeno: 26. 3. 2020
Sejmuto:

Svazek obcí Sever Znojemska podpořila Nadace ČEZ

Svazek obcí Sever Znojemska obdržel v roce 2019 příspěvek ve výši 248 600 Kč od Nadace ČEZ. Za peníze svazek pořídil nůžkové stany a venkovní sety (lavice a stoly). To vše na pořádání kulturních akcí ve členských obcích mikroregionu. Nůžkové stany jsou rychle rozložitelné a mohou v krátkém čase sloužit pořadatelům akcí v obcích Újezd, Horní Kounice, Mikulovice, Běhařovice, Tavíkovice, Přeskače, Křepice, Slatina a Němčičky. Venkovní sety mimo zmíněné obce, navíc pořídily i v Rudlicích a Medlicích. Lavice jsou s opěradly, tedy pohodlné pro delší sezení.

V každé obci se během roku kulturní či společenské akce pořádají, a proto se výbor svazku rozhodl pro zakoupení tohoto vybavení. Účastníky akcí, zakoupené stany chrání před nepříznivými klimatickými podmínkami a sluncem, zlepší se tak jejich komfort a pořádané akce budou na společenské úrovni.

Nadaci ČEZ bych chtěl touto cestou poděkovat za podporu našeho regionu, který se snaží prostřednictvím darovaných finančních prostředků zlepšit životní a kulturní úroveň našich občanů.

Běhařovice 23.3.2020

Karel Kříž v.r.,

předseda DSO Sever Znojemska

 


Zpět na přehled
Naposledy změněno: 26. 03. 2020 13:20